WhatsApp

Villa Home Yatak satın Alma Rehberi

Villa Home Yatak satın Alma Rehberi

HANGİ YATAK TÜRÜ BENİM İÇİN EN İYİSİDİR?
Her biri farklı bir uyku hissi sağlayan farklı teknoloji özelliklerine sahip iki ana yatak tipi vardır, daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz ...

Paket Yay ve Torba Yaylı Yatak
Villa Home yataklar, yatağın çekirdeğini oluşturmak için yapılandırılmış bir şekilde düzenlenmiş helezon yaylar kullanılarak yapılır. Uygunluk ve basınç tahliyesine yardımcı olmak için yay ünitesinin üzerine özel olarak seçilmiş konfor katmanları ve birinci sınıf doğal malzemelerin bir kombinasyonu uygulanır.

Deniz kenarındaki iç yatakların birçok avantajı vardır:

Vücudunuzu doğru şekilde beşiklemek, kas gerginliğini hafifletmek ve vücudu doğal pozisyonuna hizalamak için ortopedik ve uyku bilimcileri ile tasarlanmış bir destek sistemi
Daha sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi için daha fazla hava dolaşımı
Sürekli kullanım için yıllarca performans sağlayan dayanıklı yapı

Visco Yatak
Gelişmiş bileşenlerle tasarlanan Villa Home™ Visco (köpük) şilteler, üstün rahatlık ve basınç tahliyesi oluşturmak için üstün visko elastik köpüklerin eşsiz bir kombinasyonuna sahiptir.

Villa Home ™ yatakların aşağıdakiler dahil birçok faydası vardır:

Artan dolaşıma yardımcı olarak vücuda kontur veren basınç tahliye katmanları
Yüksek seviyede uygunluk desteği sağlamak için daha sağlam köpük katmanlar
Azaltılmış hareket aktarımı

HANGİ YATAK BENİM İÇİN UYGUN?

ÖN UYKU
Omurganızın gece boyunca hizalanması için kaliteli bir destek sistemine sahip daha sıkı bir konfor katmanı arayın. Çok yumuşak olan şilteler, vücudunuzun çok fazla kıvrılmasına izin vererek boyun ve sırt ağrısına neden olabilir.

YAN UYKU
Daha yumuşak bir konfor derecesine sahip bir şilte üzerinde iyi uyuyacaksınız, omuzlarınızın ve kalçalarınızın şiltenin vücudunuzun geri kalanından daha derinlere itilmesine izin vereceksiniz. Bu, basıncı dağıtmaya yardımcı olur ve dolaşımı iyileştirir, gece savurma ve dönme şansını azaltır.

GERİ UYKU
Orta derecede rahatlık - çok sert veya çok yumuşak değil - tam size göre. Bu, omuzlarınızın, sırtınızın ve kalçalarınızın doğru miktarda yastıklama ile doldurulmasını sağlarken, vücudunuzun geri kalanı mutlak konforun tadını çıkarabilir.

MAĞAZAYA GİTMEDEN ÖNCE DİKKATE ALINMASI GEREKEN DİĞER ŞEYLER
YATAKLARINIZI ORTAKLA PAYLAŞIYORSUNUZ?
Gece boyunca savurmayı ve dönmeyi önlemek için konfor ve destek çok önemlidir. - Çoğu durumda, düzenli olarak dönme ihtiyacı, genellikle ikinci kişinin hareketlerini tetikleyen yara veya rahatsızlık hissinden kaynaklanır. Hem savurmayı hem de dönmeyi önlemek için doğru konfor ve destek şarttır. - Yatağın boyutu da önemlidir, çünkü bazı insanlar etraflarında diğerlerinden daha fazla alana ihtiyaç duyarlar. Bu, uykunuzun genel kalitesini etkileyebilir.

YATAK ÇOCUK VEYA MİSAFİR Mİ?
Bir çocuk için bir yatak satın alıyorsanız, ihtiyaçları için doğru boyutu düşünün. Daha büyük bir yatağa yatırım yapmak faydalı olabilir, bu yüzden çok erken büyümezler. İyi bir gece uykusu, zihinsel ve fiziksel gelişimi doğrudan etkilediği için küçük çocuklar için özellikle önemlidir. - Bir misafir odası için satın alıyorsanız, çok çeşitli uyuyanları kapsayacak bir yatağı düşünün - bu durumda genellikle orta ila sert bir yatak önerilir.

SICAKLIK
Daha sıcak bir uykudan hoşlanıyorsanız, daha fazla malzeme ve çevre yalıtımı olduğu için daha yumuşak bir yatak sizin için daha iyi olabilir. Aksine, daha serin bir uykudan hoşlanıyorsanız daha sıkı yataklar daha iyidir, çünkü yatak yüzeyinin yüksekliği uyumanıza yardımcı olacaktır. - Dikkate alınması gereken diğer faktörler yatak seçiminiz, yatak koruyucusu ve oda sıcaklığı veya odadaki hava akışıdır.

ALERJILERI
Alerjileri azaltmak için tasarlanmış bir yatak seçin ve yatağın üst katmanlarında yün, ipek ve diğer doğal lifler gibi doğal malzemeler içeren seçenekleri arayın. - Bir yatak koruyucusu ayrıca yatak böceklerine, kire ve alerjenlere karşı korumaya yardımcı olabilir.

SAĞLIK
Bir yatak seçerken, omurganın hizalı kalmasına yardımcı olduğu ve sırt rahatsızlıklarına veya yaralanmalara yardımcı olabileceğinden, iyi bir konfor ve destek dengesi önemlidir. - Sağlık nedeniyle uyku sorunları yaşıyorsanız, en iyi seçenekleriniz hakkında doktorunuzla konuşun.

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Ödeyebileceğiniz en iyi kaliteyi satın alın. Kaliteli minder ucuz değil, ama bu da doğru olanı almak için bir servet harcamanız gerektiği anlamına gelmez. En önemlisi sizi destekleyen ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak bir yatak bulmaktır.
Rahat bir şekilde giyin ve yastığınızı mağazaya götürün, böylece normal uyku ortamınızı yeniden oluşturabilirsiniz.
Her yatağı denediğinizden ve farkı hissetmek için zaman ayırdığınızdan emin olun, neyi beğendiğinizi ve neyi yapmadığınızı not edin.
Konfor seviyenizdeki birkaç farklı yatağa uzanın ve bir perakende satış elemanından her aralığın çeşitli özellikleri ve avantajları hakkında rehberlik isteyin.
Satın almadan önce deneyin - yatağa uzanmak için zaman ayırmak değerli bir yatırımdır. Sizin için en iyi yatağı belirlemenize yardımcı olması için her bir yatağa normal uyku pozisyonunuzda en az 10 dakika yattığınızdan emin olun.

YATAĞINIZI EVE GETİRDİĞİNİZDE
Yeni bir yatak aldığınızda, ona 'yeni bir yatak' kokusu gelebilir, bu nedenle ambalajı çıkarın ve yatak koruyucunuzu ve çarşaflarınızı takmadan önce havalandırması için zaman verin.
Bazı insanlar yeni yataklarının mağazada denediklerinden biraz farklı hissettiğini fark ediyorlar. Genellikle, daha önce hiç yerleştirilmediği için biraz daha sıkı hissedilebilir. Mağaza şiltelerinin birkaç kez denendiğini unutmayın, böylece yepyeni olanlardan daha yumuşak hissedeceklerdir. Bu olursa, sadece bir deneyin - yakında nasıl hatırladığınız olmalı!
Yeterli konfor sağlamak için, bir şilte çeşitli dolgu ve köpük katmanlarına sahip olacaktır. Yatağa uzanırken, uyuduğunuz yerde bir vücut imzası oluşmaya başlayacaktır. Bu gösterimlerin çok hızlı bir şekilde oluşmasını önlemek için, yatağı her 3-4 ayda bir veya Ayak uçunu baş uçuna değişikliği ile döndürmenizi öneririz.

YATAK SATIN ALMA KILAVUZUNU İNDİRİN
Villa Home'un eşsiz lüksüyle kaliteli bir yatağın uykunuza getirebileceği farkı keşfedin.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?
Sizin için en iyi yatağı bulmanıza yardımcı olması için Yatak Seçicimizi deneyin. İhtiyaçlarınız için doğru yatağı keşfetmek için birkaç basit soruyu cevaplayın.

YATAK KOLEKSİYONUMUZ
İhtiyaçlarınıza ve bütçelerinize en uygun Villa Home yatağını bulun. Size en uygun olanı bulmak için kapsamlı ürün serimizi keşfedin.

DAHA FAZLA DETAY İÇİN BİZE ULAŞIN
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen müşteri hizmetleri ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin

 

dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbetler islami sohbet muzik indir grup sex islami sohbet çeşme escort mavibet güncel kavbet güncel pusulabet güncel hitbet güncel jojobet güncel bettilt güncel sekabet güncel sahabet güncel bahsegel güncel holiganbet güncel baywin güncel tümbet güncel casibom güncel